دکتر هوشنگ منصور

دکتر هوشنگ منصور

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

6939

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، بعد از زیرگذر جنب بانک سپه، مجتمع پزشکان پردیس

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشنگ منصور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هوشنگ منصور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ منصور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ منصور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ منصور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ منصور چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ منصور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ منصور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ منصور کجا است؟
دکتر هوشنگ منصور 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هوشنگ منصور را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ منصور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ منصور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ منصور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ منصور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ منصور چه زمانی است؟
دکتر هوشنگ منصور از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ منصور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ منصور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هوشنگ منصور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ منصور 0 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ منصوردکتر هوشنگ منصور dr hoshang mansoor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر هوشنگ منصور در کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، بعد از زیرگذر جنب بانک سپه، مجتمع پزشکان پردیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ منصور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632228494-02632228962 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ منصور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ منصور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ منصور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ منصور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ منصور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.