دکتر غزال کواری

دکتر غزال کواری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

114113
%95
پیشنهاد(از 109 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قدوسی غربی

آدرس:

شیراز، بلوار قدوسی غربی، نرسیده به کوچه 13، ساختمان گل رخ، طبقه پنجم داروخانه کیانی

تلفن:09305194361

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • نیروهای مسلح
 • ارتش

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غزال کواری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غزال کواری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 109 کاربر)

%95
103 کاربر از 109 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  31 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سلام، دختر خالم نتیجه گرفتن بعد از هشت سال بچه دار شد با درمان خانم دکتر کواری؛ منم زیر نظر ایشونم.

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق، با حوصله و خوش رو. با دقت و حوصله به توضیحات بیمار گوش می دهند و بدون عجله برای معاینه، تشخیص اقدام کرده. با خوش رویی روند درمان را برای بیمار توضیح می دهند. ضمنا بنده ایشان را با معلومات و حاذق دیدم.

وفا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر با اخلاق و متعهد

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من خانم دکتر و به عنوان پزشک خودم برای زایمان انتخاب کردم، جدا از اینکه ایشان اخلاق بسیار خوبی دارن، بسیار باتجربه و دارای تخصص زیادی هستند، من ایشان را پیشنهاد میکنم.

طناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.😍❤️

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غزال کواری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غزال کواری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غزال کواری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غزال کواری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غزال کواری چقدر است؟
هزینه ویزیت غزال کواری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزال کواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غزال کواری کجا است؟
دکتر غزال کواری 1 مطب در مطب خیابان قدوسی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غزال کواری را ببینید.
+
آیا دکتر غزال کواری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غزال کواری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غزال کواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غزال کواری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غزال کواری چه زمانی است؟
دکتر غزال کواری از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غزال کواری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غزال کواری چقدر است؟
تا کنون 109 نفر به دکتر غزال کواری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غزال کواری 5 از 5 است.

درباره دکتر غزال کواریدکتر غزال کواری dr ghazal kavari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر غزال کواری در شیراز، بلوار قدوسی غربی، نرسیده به کوچه 13، ساختمان گل رخ، طبقه پنجم داروخانه کیانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غزال کواری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09305194361 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غزال کواری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غزال کواری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غزال کواری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غزال کواری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غزال کواری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.