هادی منتظر لطف الهی

هادی منتظر لطف الهی

کد نظام پزشکی: 106467
4.5 (51 نظر)
٪89 پیشنهاد کاربران
727 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب هادی منتظر لطف الهی

مطب شهید بهشتی
آدرس: کرج - کرج، خیابان بهشتی (قزوین)، بعد از زیرگذر طالقانی. نرسیده به میدان شهدا. جنب بانک آینده. برج آراد. طبقه 2. واحد 202
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 17 مرداد | 17:30

درباره هادی منتظر لطف الهی

سردرد، انواع تشنج و صرع، فلج مغزی، ضعف عضلانی، اختلال تعادل، تاخیر تکاملی

اختلال حرکتی، اختلال گفتاری، اوتیسم، عقب ماندگی ذهنی، بیش فعالی، اختلال تمرکز و حافظه

مشگلات نخاعی و ستون فقرات، اضطراب، وسواس و افسردگی

انجام نوار مغزی، نوار مغزی ویدیویی، نوار گوش (ABR) نوار چشم (VEP)

آدرس مطب هادی منتظر لطف الهی

مطب شهید بهشتی
آدرس:
کرج، خیابان بهشتی (قزوین)، بعد از زیرگذر طالقانی. نرسیده به میدان شهدا. جنب بانک آینده. برج آراد. طبقه 2. واحد 202

نظرات درباره هادی منتظر لطف الهی

4.5
از 51 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%89
پیشنهاد کاربران
رستا(1403/04/06)
نوبت دهی مطب
(1403/04/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: تشنج
صبا(1403/04/06)
نوبت دهی مطب
(1403/04/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه: پرخاشگری
کاربر دکترتو(1403/04/03)
نوبت دهی مطب
(1403/04/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه : رسیدگی به نوزاد
کاربر دکترتو(1403/03/24)
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه : تشنج
کاربر دکترتو(1403/03/17)
نوبت دهی مطب
(1403/03/17)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
فرزندم دچار میگرن بود.
کاربر دکترتو(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
واقعا بی نظیر هست

سوالات متداول راجع به هادی منتظر لطف الهی

چطور می‌توانم نوبت هادی منتظر لطف الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی منتظر لطف الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هادی منتظر لطف الهی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت هادی منتظر لطف الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی منتظر لطف الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هادی منتظر لطف الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب هادی منتظر لطف الهی کجا است؟
دکتر هادی منتظر لطف الهی 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل هادی منتظر لطف الهی را ببینید.
آیا هادی منتظر لطف الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی منتظر لطف الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
هادی منتظر لطف الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی منتظر لطف الهی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هادی منتظر لطف الهی چه زمانی است؟
دکتر هادی منتظر لطف الهی از روز چهارشنبه 17 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل هادی منتظر لطف الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هادی منتظر لطف الهی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به هادی منتظر لطف الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی هادی منتظر لطف الهی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از هادی منتظر لطف الهیدکتر هادی منتظر لطف الهی dr hadi montazer lotfeelahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب هادی منتظر لطف الهی در کرج، خیابان بهشتی (قزوین)، بعد از زیرگذر طالقانی. نرسیده به میدان شهدا. جنب بانک آینده. برج آراد. طبقه 2. واحد 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هادی منتظر لطف الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634990226-09199751005-02634990330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هادی منتظر لطف الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هادی منتظر لطف الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هادی منتظر لطف الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هادی منتظر لطف الهی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هادی منتظر لطف الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.