دکتر حمید افشار

دکتر حمید افشار

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

35180
%91
پیشنهاد(از 55 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان چهار باغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، ساختمان پرتو، طبقه اول

تلفن:09925737865

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید افشار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید افشار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%91
50 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من براي اولين بار رفتم وذاز تشخيص دكتر خيلي راضي بودم وذاز درمان نتيجه گرفتم.

فریده
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب نبودند.

زهراصدرالدین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اصلا از برخورد پزشک راضی نبودم.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار باحوصله و با سواد

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذق و با تجربه و دارای دانش به روز که حتی در حد یه مشاوره جزیی هم به بیمار میدهند و بیمار با آرامش بیشتری از مطب خارج میشود من از مراجعه به ایشان نتیجه گرفتم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید افشارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید افشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید افشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید افشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید افشار چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید افشار کجا است؟
دکتر حمید افشار 1 مطب در مطب خیابان چهار باغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید افشار را ببینید.
+
آیا دکتر حمید افشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید افشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید افشار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید افشار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید افشار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید افشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید افشار چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر حمید افشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید افشار 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید افشاردکتر حمید افشار dr hamid afshar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر حمید افشار در اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، ساختمان پرتو، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید افشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09925737865 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید افشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید افشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید افشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید افشار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید افشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.