دکتر رضا صمدپور

دکتر رضا صمدپور

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

83024

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، جنب ایستگاه تاکسی درختی، ساختمان سبز، طبقه چهارم، واحد22

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا صمدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا صمدپور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، جنب ایستگاه تاکسی درختی، ساختمان سبز، طبقه چهارم، واحد22


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا صمدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا صمدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا صمدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا صمدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا صمدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صمدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا صمدپور کجا است؟
دکتر رضا صمدپور 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا صمدپور را ببینید.
+
آیا دکتر رضا صمدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صمدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا صمدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا صمدپور متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا صمدپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا صمدپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا صمدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا صمدپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا صمدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا صمدپور 0 از 5 است.
درباره دکتر رضا صمدپور


دکتر رضا صمدپور dr reza samadpoor از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر رضا صمدپور در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، جنب ایستگاه تاکسی درختی، ساختمان سبز، طبقه چهارم، واحد22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا صمدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632773410-09904225778 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا صمدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا صمدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا صمدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا صمدپور متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا صمدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.