دکتر سید علی کشاورز

دکتر سید علی کشاورز

دکترای تغذیه

تهران
%93
پیشنهاد(از 26 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

کد نظام پزشکی

ت-5

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از جلال آلاحمد، کوچه پنجم، پلاک 38، طبقه 4، واحد2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی کشاورز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی کشاورز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%93
24 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب امیرآباد
ملاحظات

بیمارانی که برای اولین بار به مطب دکتر مراجعه می کنند باید زمانی را به تشکیل پرونده اختصاص دهند و هزینه ویزیت برای بار اول 250000 تومان است از دفعات بعدی 120000 می شود.

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر سید علی کشاورز
دکتر سید علی کشاورز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی کشاورز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی کشاورز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی کشاورز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی کشاورز چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی کشاورز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی کشاورز کجا است؟
دکترسید علی کشاورز مطب امیرآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علی کشاورز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی کشاورز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی کشاورز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی کشاورز متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی کشاورز چه زمانی است؟
دکتر سید علی کشاورز از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی کشاورز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی کشاورز چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر سید علی کشاورز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی کشاورز 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی کشاورزدکترسید علی کشاورز dr seyyed ali keshavarz از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر سید علی کشاورز در تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از جلال آلاحمد، کوچه پنجم، پلاک 38، طبقه 4، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی کشاورز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188028281-02188635029 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی کشاورز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی کشاورز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی کشاورز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی کشاورز متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی کشاورز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.