دکتر مسعود بهنود

دکتر مسعود بهنود

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

18316
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، کارگر شمالی بالاتر از پمپ بنزین، روبروی بانک پارسیان، پلاک 1745

تلفن:02188634424

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود بهنود را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود بهنود بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منظر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و تاثیر گذار

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به دلیل مهارت تشخیص درد وادب

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

نوبت دهی اسان.بدون اتلاف زمان .برخورد دکتر با مریض واقعا بینظیر بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود بهنودسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود بهنود را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود بهنود نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود بهنود در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود بهنود چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود بهنود با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود بهنود می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود بهنود کجا است؟
دکتر مسعود بهنود 1 مطب در مطب امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود بهنود را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود بهنود امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود بهنود در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود بهنود در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود بهنود متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود بهنود چه زمانی است؟
دکتر مسعود بهنود از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود بهنود در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود بهنود چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مسعود بهنود رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود بهنود 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود بهنوددکتر مسعود بهنود dr masoud behnood از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر مسعود بهنود در تهران، کارگر شمالی بالاتر از پمپ بنزین، روبروی بانک پارسیان، پلاک 1745 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود بهنود می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188634424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود بهنود و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود بهنود هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود بهنود فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود بهنود متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود بهنود مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.