دکتر اسفندیار نوروزی

دکتر اسفندیار نوروزی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

97918
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص قلب و عروق

بورد تخصصی از دانشگاه تهران

عضو انجمن قلب اروپا

عضو انجمن قلب کانادا

نوار قلب، آنژیوگرافی عروق کرونر 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، کارگر شمالی، امیرآباد، روبروی مرکز قلب تهران، خیابان دانش ثانی، مجتمع تخصصی درمان، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسفندیار نوروزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسفندیار نوروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شراره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه ورفتار خوب

کیان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر نوروزی بسیار خوش اخلاق هستند و وقت زیادی برای مریض خود می گذارند و به دقت گوش می کنند و راهنمایی می کنند. من به همه پیشنهاد می کنم اگه مشکلی در زمینه قلب و عروق دارند حتما یک نوبت به ایشون مراجعه کنند مطمئنم نتیجه خوبی می گیرید

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسفندیار نوروزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسفندیار نوروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسفندیار نوروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسفندیار نوروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسفندیار نوروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسفندیار نوروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نوروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسفندیار نوروزی کجا است؟
دکتر اسفندیار نوروزی 1 مطب در مطب امیرآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسفندیار نوروزی را ببینید.
+
آیا دکتر اسفندیار نوروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نوروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسفندیار نوروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسفندیار نوروزی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسفندیار نوروزی چه زمانی است؟
دکتر اسفندیار نوروزی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نوروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسفندیار نوروزی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اسفندیار نوروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسفندیار نوروزی 5 از 5 است.

درباره دکتر اسفندیار نوروزیدکتر اسفندیار نوروزی dr esfandiyar norouzi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر اسفندیار نوروزی در تهران، کارگر شمالی، امیرآباد، روبروی مرکز قلب تهران، خیابان دانش ثانی، مجتمع تخصصی درمان، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسفندیار نوروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188338130-09109484060-09120365992 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسفندیار نوروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسفندیار نوروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسفندیار نوروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسفندیار نوروزی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسفندیار نوروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.