دکتر محمود امین جواهری

دکتر محمود امین جواهری

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%۹۴
پیشنهاد(از ۱۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۴۳۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، خیابان بهار آزادی، ساختمان بهاران، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود امین جواهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود امین جواهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۵ کاربر)

%۹۴
۱۴ کاربر از ۱۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دروازه شیراز
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

دکتر محمود امین جواهری
دکتر محمود امین جواهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود امین جواهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود امین جواهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود امین جواهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود امین جواهری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود امین جواهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود امین جواهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود امین جواهری کجا است؟
دکتر محمود امین جواهری 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود امین جواهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود امین جواهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود امین جواهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود امین جواهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود امین جواهری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود امین جواهری چه زمانی است؟
دکتر محمود امین جواهری از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود امین جواهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود امین جواهری چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر محمود امین جواهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود امین جواهری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود امین جواهریدکتر محمود امین جواهری dr mahmoodamin javaheri از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر محمود امین جواهری در اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، خیابان بهار آزادی، ساختمان بهاران، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود امین جواهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136205723 , 03136205724 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود امین جواهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود امین جواهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود امین جواهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود امین جواهری تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود امین جواهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.