دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%97
پیشنهاد(از 89 کاربر)

درباره‌پزشک

دیابت - تیروئید

هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بهستان 6، جنب پمپ بنزین، پلاک 2، طبقه 5

تلفن:02122581933

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین دلشاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین دلشاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 89 کاربر)

%97
86 کاربر از 89 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  46 نفر
 • 15-45 دقیقه
  30 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

طلایه السادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بینظیر . آرام . صبور . مهربان و ماهر

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر حسین دلشاد بسیار انسان محترم و مودبی هستند و آرامشی که از هم صحبتی با ایشان برایم پیش آمد برایم بسیار ارزشمند بود و نسبت به درمان بسیار امیدوارم نمودند

فردین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر دلشاد بسیار عالی مشکل تیروئید دارم تحت نظر هستم شرایطم خدارو شکر بهتر شد خیلی راضی هستم خیلی خوش برخورد و باحوصله هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار دكتر بي نظيري هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین دلشاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاسداران
تهران - تهران، پاسداران، بهستان 6، جنب پمپ بنزین، پلاک 2، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین دلشاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین دلشاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین دلشاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین دلشاد چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین دلشاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دلشاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین دلشاد کجا است؟
دکتر حسین دلشاد 1 مطب در پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین دلشاد را ببینید.
+
آیا دکتر حسین دلشاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دلشاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین دلشاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین دلشاد متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین دلشاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین دلشاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دلشاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین دلشاد چقدر است؟
تا کنون 89 نفر به دکتر حسین دلشاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین دلشاد 5 از 5 است.
درباره دکتر حسین دلشاد


دکتر حسین دلشاد dr hosein delshad از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حسین دلشاد در تهران، ستارخان، بین فلکه اول صادقیه و چهارراه خسرو، ساختمان پزشکان سبز، شماره 964 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین دلشاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144226066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین دلشاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین دلشاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین دلشاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین دلشاد متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین دلشاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.