درباره‌ی پزشک

عضو هئیت علمی

ویزیت رایگان

کد نظام پزشکی

۷۲۵۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان توحید

آدرس:

تهران، خیابان توحید، نرسیده به خیابان آزادی، ساختمان پزشکان توحید، پلاک 6، طبقه 3

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید
دکتر ماشاءلله محمدی
دکتر ماشاءلله محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماشاءلله محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماشاءلله محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماشاءلله محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماشاءلله محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماشاءلله محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماشاءلله محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماشاءلله محمدی کجا است؟
دکتر ماشاءلله محمدی 1 مطب در مطب خیابان توحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ماشاءلله محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ماشاءلله محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماشاءلله محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماشاءلله محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماشاءلله محمدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماشاءلله محمدی چه زمانی است؟
دکتر ماشاءلله محمدی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماشاءلله محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماشاءلله محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ماشاءلله محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماشاءلله محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر ماشاءلله محمدی

دکتر ماشاءلله محمدی dr mashallah mohammadi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر ماشاءلله محمدی در تهران، خیابان توحید، نرسیده به خیابان آزادی، ساختمان پزشکان توحید، پلاک 6، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماشاءلله محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166572035 , 02166423748 , 02166572168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماشاءلله محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماشاءلله محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماشاءلله محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماشاءلله محمدی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماشاءلله محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.