دکتر آمنه حاجی کرم

دکتر آمنه حاجی کرم

دکترای روانشناسی

مشاوره و خانواده درمانی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دكتراي مشاوره

عضو انجمن علمي هيپنوتيزم ايران

متخصص مشاوره و روان درمانی

مدرس دانشگاه

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

عضو انجمن علمی روانشناسی ایران

عضو انجمن علمی مشاوره ایران

کد نظام پزشکی

۹۹۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه 1، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آمنه حاجی کرم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آمنه حاجی کرم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه
ملاحظات

زمان ویزیت 45 دقیقه می باشد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر آمنه حاجی کرم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر آمنه حاجی کرم می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر آمنه حاجی کرم
دکتر آمنه حاجی کرم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آمنه حاجی کرم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آمنه حاجی کرم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آمنه حاجی کرم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آمنه حاجی کرم چقدر است؟
هزینه ویزیت آمنه حاجی کرم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه حاجی کرم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آمنه حاجی کرم کجا است؟
دکتر آمنه حاجی کرم 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آمنه حاجی کرم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آمنه حاجی کرم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه حاجی کرم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آمنه حاجی کرم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آمنه حاجی کرم متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آمنه حاجی کرم چه زمانی است؟
دکتر آمنه حاجی کرم از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه حاجی کرم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آمنه حاجی کرم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آمنه حاجی کرم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آمنه حاجی کرم 5 از 5 است.

درباره دکتر آمنه حاجی کرمدکتر آمنه حاجی کرم dr ameneh haji karam از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر آمنه حاجی کرم در تهران، ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آمنه حاجی کرم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144076379-02144056335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آمنه حاجی کرم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آمنه حاجی کرم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آمنه حاجی کرم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آمنه حاجی کرم تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آمنه حاجی کرم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.