دکتر حسین حمیدی

دکتر حسین حمیدی

تخصص داخلی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

39731

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، روبروی مسجد الکریم، ساختمان بهشت، طبقه دوم

تلفن:03132655312

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین حمیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین حمیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

لطفا صبور باشید.

دکتر حسین حمیدی
دکتر حسین حمیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین حمیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین حمیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین حمیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین حمیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین حمیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حمیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین حمیدی کجا است؟
دکترحسین حمیدی مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین حمیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین حمیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حمیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین حمیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین حمیدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین حمیدی چه زمانی است؟
دکتر حسین حمیدی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین حمیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین حمیدی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر حسین حمیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین حمیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین حمیدیدکترحسین حمیدی dr hossein hamidi از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر حسین حمیدی در اصفهان، خیابان بزرگمهر، روبروی مسجد الکریم، ساختمان بهشت، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین حمیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132655312 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین حمیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین حمیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین حمیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین حمیدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین حمیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.