دکتر احمدرضا احمدزاده

دکتر احمدرضا احمدزاده

تخصص چشم پزشکی

فوق تخصص مجاری اشکی و اکولوپلاستی
تهران

کد نظام پزشکی

24014
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

اصلاح عیوب انکساری با لیزر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان جنت آباد جنوبی

آدرس:

تهران، جنت آباد جنوبی، نبش خیابان سوم غربی، ساختمان بانک سپه، طبقه دوم، واحد 11

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا احمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا احمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار کاربلد، حاذق، ماهر در کار، با تشخیص بسیار عالی، خوش برخورد، صبور بودند. خدا پشت و پناهشون باشه ان شاء الله

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خیلی خوب و مهربان.باحوصله بطور کامل معاینه میکنند

مژدگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی. با شخصیت. دقیق. با نظم و دیسیپلین باورنکردنی. خوش برخورد و مودب

دیانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش بر خورد. با حوصله وبا خلاق. در پناه حق باشند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا احمدزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا احمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا احمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا احمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا احمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا احمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا احمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا احمدزاده کجا است؟
دکتر احمدرضا احمدزاده 1 مطب در مطب خیابان جنت آباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا احمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا احمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا احمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا احمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا احمدزاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا احمدزاده چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا احمدزاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا احمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا احمدزاده چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر احمدرضا احمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا احمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا احمدزادهدکتر احمدرضا احمدزاده dr ahmadreza ahmadzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر احمدرضا احمدزاده در تهران، جنت آباد جنوبی، نبش خیابان سوم غربی، ساختمان بانک سپه، طبقه دوم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا احمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144472440 , 02144438744 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا احمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا احمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا احمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا احمدزاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا احمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.