دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهدی ضیایی

دکتر مهدی ضیایی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

15323

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان جنت آباد جنوبی

آدرس:

تهران، جنت آباد جنوبی، بعد از میدان چهار باغ، نرسیده به همت، روبروی بانک ملی، کوچه نوری، ساختمان پزشکان شفا، پلاک 5، واحد 5

تلفن:02144402158

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی ضیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی ضیایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جنت آباد جنوبی
تهران - تهران، جنت آباد جنوبی، بعد از میدان چهار باغ، نرسیده به همت، روبروی بانک ملی، کوچه نوری، ساختمان پزشکان شفا، پلاک 5، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی ضیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی ضیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی ضیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی ضیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی ضیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ضیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی ضیایی کجا است؟
دکتر مهدی ضیایی 1 مطب در مطب خیابان جنت آباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی ضیایی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی ضیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ضیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی ضیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی ضیایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی ضیایی چه زمانی است؟
دکتر مهدی ضیایی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ضیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی ضیایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی ضیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی ضیایی 0 از 5 است.
درباره دکتر مهدی ضیایی


دکتر مهدی ضیایی dr mehdi zyaee از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مهدی ضیایی در تهران، جنت آباد جنوبی، بعد از میدان چهار باغ، نرسیده به همت، روبروی بانک ملی، کوچه نوری، ساختمان پزشکان شفا، پلاک 5، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی ضیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144402158 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی ضیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی ضیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی ضیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی ضیایی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی ضیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.