دکتر آزاده بشرخواه

دکتر آزاده بشرخواه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

77643
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

لاپاروسکوپی پیشرفته

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

انواع جراحی های سرپایی و زیبایی زنان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار فردوس شرق

آدرس:

تهران، بلوار فردوس شرق، نبش خیابان عقیل، پلاک 5، طبقه اول

تلفن:02144074093

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزاده بشرخواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده بشرخواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زیبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالیییییییی با اخلاق عالیییییی تر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزاده بشرخواهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده بشرخواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده بشرخواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده بشرخواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده بشرخواه چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده بشرخواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده بشرخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده بشرخواه کجا است؟
دکتر آزاده بشرخواه 1 مطب در مطب بلوار فردوس شرق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده بشرخواه را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده بشرخواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده بشرخواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده بشرخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده بشرخواه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده بشرخواه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آزاده بشرخواه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده بشرخواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده بشرخواه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آزاده بشرخواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده بشرخواه 5 از 5 است.

درباره دکتر آزاده بشرخواهدکتر آزاده بشرخواه dr azadeh basharkhah از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آزاده بشرخواه در تهران، بلوار فردوس شرق، نبش خیابان عقیل، پلاک 5، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده بشرخواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144074093 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده بشرخواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده بشرخواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده بشرخواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده بشرخواه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده بشرخواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.