دکتر نکیسا درویشی

دکتر نکیسا درویشی

کد نظام پزشکی: 76004
5 (56 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
750 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر نکیسا درویشی

در حال حاضر این پزشک نوبت مطب ندارد.
مطب شهرک غرب
آدرس: تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
مطب اشرفی اصفهانی
آدرس: تهران - تهران، میدان صادقیه به سمت اشرفی اصفهانی، تقاطع اشرفی اصفهانی و سازمان آب، روبروی تاکسیرانی صادقیه، جنب داروخانه دکتر فخری، ساختمان پزشکان صادقیه
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر جعفر اردا
دکتر جعفر اردا
داخلی
5
(114 نظر)
804 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر محمد تلک آبادی
دکتر محمد تلک آبادی
گوارش و کبد بزرگسالان
4.5
(458 نظر)
11692 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:16 تیر 1403
دکتر کامیار امین
دکتر کامیار امین
اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
5
(20 نظر)
370 نوبت موفق
تهران - بابل
اولین نوبت آزاد مطب:12 تیر 1403

آدرس مطب دکتر نکیسا درویشی

مطب شهرک غرب
آدرس:
تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی
تلفن:
مطب اشرفی اصفهانی
آدرس:
تهران، میدان صادقیه به سمت اشرفی اصفهانی، تقاطع اشرفی اصفهانی و سازمان آب، روبروی تاکسیرانی صادقیه، جنب داروخانه دکتر فخری، ساختمان پزشکان صادقیه
تلفن:

نظرات درباره دکتر نکیسا درویشی

5
از 56 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
طاهره(1402/10/26)
(1402/10/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک بسیار خوب با اخلاق و از نظر علم پزشکی فوق العاده باتجربه دوساله تحت نظر خانم دکتر درویشی هستیم کاش ما در گیلان خودمان همچین پزشکی داشتیم برای پزشک خودم خانم دکتر درویشی ارزوی صحت سلامتی و موفقیت از خداوند بزرگ مهربان خواستارم
سوسن(1402/05/03)
(1402/05/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
حاذق هستند. پریود بسیار سنگین و شدید و دردناک دخترم را سریعا تشخیص و با ده روز مصرف دارو کاملا کنترل کردند. جوشهای بدنش کمتر شده و پرمویی بدن هم کم شده. شدیدا توصیه میکنم.
مریم(1401/09/19)
(1401/09/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار دقیق و خوش برخورد
عرفانه(1401/08/08)
(1401/08/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
خانم دکتر فوق العاده حاذق و صبور و خوش برخورد هستند من چندین ساله تحت نظر ایشون هستم و بسیار نتیجه گرفتم.......
شاهین(1401/07/29)
(1401/07/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار با حوصله و‌عالی بودن . حرف ندارند.
بابک(1401/05/22)
نوبت دهی مطب
(1401/05/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بی نظیر و بسیار پیگیر بیمار

سوالات متداول راجع به دکتر نکیسا درویشی

چطور می‌توانم نوبت دکتر نکیسا درویشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نکیسا درویشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نکیسا درویشی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر نکیسا درویشی چقدر است؟
هزینه ویزیت نکیسا درویشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر نکیسا درویشی کجا است؟
دکتر نکیسا درویشی 2 مطب در مطب شهرک غرب و مطب اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نکیسا درویشی را ببینید.
آیا دکتر نکیسا درویشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر نکیسا درویشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نکیسا درویشی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نکیسا درویشی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نکیسا درویشی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نکیسا درویشی چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر نکیسا درویشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نکیسا درویشی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر نکیسا درویشیدکتر نکیسا درویشی dr nakisa darvishi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نکیسا درویشی در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نکیسا درویشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09306062043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نکیسا درویشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نکیسا درویشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نکیسا درویشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نکیسا درویشی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نکیسا درویشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.