%۹۹
پیشنهاد(از ۵۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۶۰۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی

اطلاعات مطب اشرفی اصفهانی

آدرس:

تهران، میدان صادقیه به سمت اشرفی اصفهانی، تقاطع اشرفی اصفهانی و سازمان آب، روبروی تاکسیرانی صادقیه، جنب داروخانه دکتر فخری، ساختمان پزشکان صادقیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نکیسا درویشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نکیسا درویشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۱ کاربر)

%۹۹
۵۰ کاربر از ۵۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
ملاحظات

توجه بفرمایید زمان انتظار شما نسبت به شرایط مطب بوده و ممکن است از یک ساعت تا دو ساعت باشد.

بیماران محترم توجه فرمایید، لطفا از مطبی نوبت گرفته شود که شماره پرونده دارید.

مطب اشرفی اصفهانی
ملاحظات

توجه بفرمایید زمان انتظار شما نسبت به شرایط مطب بوده و ممکن است از یک ساعت تا دو ساعت باشد.

بیماران محترم توجه فرمایید، لطفا از مطبی نوبت گرفته شود که شماره پرونده دارید.

دکتر نکیسا درویشی
دکتر نکیسا درویشی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نکیسا درویشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نکیسا درویشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نکیسا درویشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نکیسا درویشی چقدر است؟
هزینه ویزیت نکیسا درویشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نکیسا درویشی کجا است؟
دکتر نکیسا درویشی 2 مطب در مطب شهرک غرب و مطب اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نکیسا درویشی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نکیسا درویشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نکیسا درویشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نکیسا درویشی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نکیسا درویشی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نکیسا درویشی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نکیسا درویشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نکیسا درویشی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر نکیسا درویشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نکیسا درویشی 5 از 5 است.

درباره دکتر نکیسا درویشیدکتر نکیسا درویشی dr nakisa darvishi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نکیسا درویشی در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بین خیابان یادگار و درختی، پلاک 139، طبقه پایین داروخلنه دکتر شادی احمدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نکیسا درویشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09306062043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نکیسا درویشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نکیسا درویشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نکیسا درویشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نکیسا درویشی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نکیسا درویشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.