دکتر محمدرضا عشقی

دکتر محمدرضا عشقی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

62057
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

آسم، آلرژی، گوارش

تغذیه و رشد

ختنه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب جنت آباد مرکزی

آدرس:

تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، روبه روی بانک پارسیان، ساختمان سینا، طبقه چهارم، واحد 21

تلفن:02144611912

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا عشقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا عشقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تعریف خوب از عملکردشون شنیدم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا عشقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا عشقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا عشقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا عشقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا عشقی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا عشقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عشقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا عشقی کجا است؟
دکتر محمدرضا عشقی 1 مطب در مطب جنت آباد مرکزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا عشقی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا عشقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عشقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا عشقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا عشقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا عشقی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا عشقی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عشقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا عشقی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا عشقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا عشقی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا عشقیدکتر محمدرضا عشقی dr mohammadreza eshghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا عشقی در تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، روبه روی بانک پارسیان، ساختمان سینا، طبقه چهارم، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا عشقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144611912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا عشقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا عشقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا عشقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا عشقی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا عشقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.