دکتر مسعود صابری

دکتر مسعود صابری

تخصص ارتوپدی

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

104506

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب فلک دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان پزشک پارسا، پلاک 71، طبقه 5، واحد 7

تلفن:02144977448

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود صابری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود صابری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلک دوم صادقیه
دکتر مسعود صابری
دکتر مسعود صابری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود صابری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود صابری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صابری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود صابری چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود صابری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صابری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود صابری کجا است؟
دکترمسعود صابری مطب فلک دوم صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود صابری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود صابری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صابری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود صابری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود صابری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود صابری چه زمانی است؟
دکتر مسعود صابری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صابری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود صابری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مسعود صابری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود صابری 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود صابریدکترمسعود صابری dr masoud saberi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر مسعود صابری در تهران، فلکه دوم صادقیه، آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان پزشک پارسا، پلاک 71، طبقه 5، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود صابری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144977448 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود صابری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود صابری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود صابری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود صابری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود صابری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.