دکتر مسعود صابری

دکتر مسعود صابری

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

104506
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود صابری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود صابری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند ولی شانس من تصادف کرده بودم سال۹۷ پلاتین برام گذاشتند آقای صابری بعد ۲سال متوجه شدم مچ پای راست و۲ انگشت پای چپ دچار آسیب جدی شده تشخیص ندادن پرسنل بیمارستان باز باید عمل بشه.هرچی خدا بخواهدببینیم چی پیش میادکلا دکتر خوبی هستند.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب وقت گذاشتن و نظر قطعي دادن

شادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی نبودم

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب تشخيص دقيق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مسعود صابری
نوبت مطب فلک دوم صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان پزشک پارسا، پلاک 71، طبقه 5، واحد 7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود صابری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود صابری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صابری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود صابری چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود صابری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صابری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود صابری کجا است؟
دکتر مسعود صابری 1 مطب در مطب فلک دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود صابری را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود صابری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صابری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود صابری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود صابری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود صابری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صابری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صابری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود صابری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مسعود صابری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود صابری 4 از 5 است.

درباره دکتر مسعود صابریدکتر مسعود صابری dr masoud saberi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر مسعود صابری در تهران، فلکه دوم صادقیه، آیت الله کاشانی، بین اباذر و مهران، ساختمان پزشک پارسا، پلاک 71، طبقه 5، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود صابری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144977448 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود صابری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود صابری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود صابری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود صابری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود صابری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.