دکتر مسعود خان محمدبیگی

دکتر مسعود خان محمدبیگی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

31431
%90
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار فردوس غرب

آدرس:

تهران، بلوارناصر حجازی، چهارراه سازمان برنامه،ساختمان مهر، پلاک 484، طبقه اول، واحد 2

تلفن:02144135662

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود خان محمدبیگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود خان محمدبیگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%90
9 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حوابیگم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان فرد بسیار باتجربه و دقیق هستندخداوند عمر با عزت به ایشان بدهند نه تنها نوه های ما را ویزیت میکنند بلکه بزرگسالان یعنی تمام خانواده ام را ویزیت منند و ما از ایشان راضی هستیم

سوزان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک مهربان و صبور و دقیق باتجربه و با کودکان بسیار مهربانن تشخیصشون عالیه.

مدیسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوبن...

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود خان محمدبیگیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود خان محمدبیگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود خان محمدبیگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود خان محمدبیگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود خان محمدبیگی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود خان محمدبیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود خان محمدبیگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود خان محمدبیگی کجا است؟
دکتر مسعود خان محمدبیگی 1 مطب در مطب بلوار فردوس غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود خان محمدبیگی را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود خان محمدبیگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود خان محمدبیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود خان محمدبیگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود خان محمدبیگی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود خان محمدبیگی چه زمانی است؟
دکتر مسعود خان محمدبیگی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود خان محمدبیگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود خان محمدبیگی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر مسعود خان محمدبیگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود خان محمدبیگی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود خان محمدبیگیدکتر مسعود خان محمدبیگی dr masoudkhan mohammadbeigi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مسعود خان محمدبیگی در تهران، بلوارناصر حجازی، چهارراه سازمان برنامه،ساختمان مهر، پلاک 484، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود خان محمدبیگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144135662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود خان محمدبیگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود خان محمدبیگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود خان محمدبیگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود خان محمدبیگی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود خان محمدبیگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.