دکتر بهروز فرهنگ فر

دکتر بهروز فرهنگ فر

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۰۰۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، ساختمان ترنج

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز فرهنگ فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز فرهنگ فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب
ملاحظات

بیمارانی که علائم کرونا دارند، پذیرش میشوند.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر بهروز فرهنگ فر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر بهروز فرهنگ فر می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر بهروز فرهنگ فر
دکتر بهروز فرهنگ فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز فرهنگ فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز فرهنگ فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز فرهنگ فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز فرهنگ فر چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز فرهنگ فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز فرهنگ فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز فرهنگ فر کجا است؟
دکتر بهروز فرهنگ فر 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهروز فرهنگ فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز فرهنگ فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز فرهنگ فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز فرهنگ فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز فرهنگ فر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز فرهنگ فر چه زمانی است؟
دکتر بهروز فرهنگ فر از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز فرهنگ فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز فرهنگ فر چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بهروز فرهنگ فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز فرهنگ فر 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز فرهنگ فردکتر بهروز فرهنگ فر dr behroz farhang far از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر بهروز فرهنگ فر در اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، ساختمان ترنج واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز فرهنگ فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132672080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز فرهنگ فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز فرهنگ فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز فرهنگ فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز فرهنگ فر تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز فرهنگ فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.