دکتر سید علاالدین نبوی

دکتر سید علاالدین نبوی

کد نظام پزشکی: 34093
پوست، مو و زیبایی
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
33 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید علاالدین نبوی

مطب میدان صادقیه
آدرس: تهران - تهران، میدان صادقیه، آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به ابتدای خیابان مهران، ساختمان 91، طبقه 4
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 7 تیر | 18:30

آدرس مطب دکتر سید علاالدین نبوی

مطب میدان صادقیه
آدرس:
تهران، میدان صادقیه، آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به ابتدای خیابان مهران، ساختمان 91، طبقه 4

نظرات درباره دکتر سید علاالدین نبوی

5
از 1 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
زهرا(1402/01/19)
(1402/01/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
کار لیزرشون واقعا عالی هستش

سوالات متداول راجع به دکتر سید علاالدین نبوی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علاالدین نبوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علاالدین نبوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علاالدین نبوی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید علاالدین نبوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علاالدین نبوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علاالدین نبوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید علاالدین نبوی کجا است؟
دکتر سید علاالدین نبوی 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علاالدین نبوی را ببینید.
آیا دکتر سید علاالدین نبوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علاالدین نبوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید علاالدین نبوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علاالدین نبوی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علاالدین نبوی چه زمانی است؟
دکتر سید علاالدین نبوی از روز پنج‌شنبه 7 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علاالدین نبوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علاالدین نبوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید علاالدین نبوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علاالدین نبوی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید علاالدین نبویدکتر سید علاالدین نبوی dr seyyed alaeddin nabavi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید علاالدین نبوی در تهران، میدان صادقیه، آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به ابتدای خیابان مهران، ساختمان 91، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علاالدین نبوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144963492 , 02144963491 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علاالدین نبوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علاالدین نبوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علاالدین نبوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علاالدین نبوی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علاالدین نبوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.