دکتر علیرضا امامی نایینی

دکتر علیرضا امامی نایینی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اصفهان

کد نظام پزشکی

21517

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مقابله داروخانه زیتون، ساختمان رازی، طبقه اول

تلفن:0312362646

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا امامی نایینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا امامی نایینی
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مقابله داروخانه زیتون، ساختمان رازی، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا امامی نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا امامی نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا امامی نایینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا امامی نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا امامی نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا امامی نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا امامی نایینی کجا است؟
دکتر علیرضا امامی نایینی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا امامی نایینی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا امامی نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا امامی نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا امامی نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا امامی نایینی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا امامی نایینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا امامی نایینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا امامی نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا امامی نایینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا امامی نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا امامی نایینی 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا امامی نایینیدکتر علیرضا امامی نایینی dr alireza emami naeeni از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا امامی نایینی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مقابله داروخانه زیتون، ساختمان رازی، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا امامی نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0312362646 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا امامی نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا امامی نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا امامی نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا امامی نایینی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا امامی نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.