%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می شود:

درمان اختلالات رشد و کوتاهی قد، بلوغ رودرس و تاخیر بلوغ ، درمان دیابت نوع 1 و 2 به همراه آموزش مصرف انسولین های جدید ، کم کاری و پرکاری تیرویید، چاقی و لاغری و بیماریهای متابولیک ارثی، تغذیه و رژیم درمانی.

کد نظام پزشکی

۹۴۷۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از اباذر،نرسیده به مهران، ساختمان مهر، پلاک 91، طبقه 2 ، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۳ کاربر)

%۱۰۰
۲۳ کاربر از ۲۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت الله کاشانی
دکتر رامین اسدی
دکتر رامین اسدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین اسدی کجا است؟
دکتر رامین اسدی 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامین اسدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین اسدی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین اسدی چه زمانی است؟
دکتر رامین اسدی از روز شنبه 23 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین اسدی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر رامین اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین اسدیدکتر رامین اسدی dr ramin asadi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر رامین اسدی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از اباذر،نرسیده به مهران، ساختمان مهر، پلاک 91، طبقه 2 ، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144963493 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین اسدی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.