دکتر محمدعلی ادیب نژاد

دکتر محمدعلی ادیب نژاد

تخصص جراحی عمومی

تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص و جراح بیماری های گوارش، تیرویید، پستان

کد نظام پزشکی

17253

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، روبه روی بیمارستان پارس، پلاک 150، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی ادیب نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی ادیب نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

بیماران محترم توجه بفرمایید تنها افرادی که دارای مشکلات تیروئید، گوارش و پستان هستند در مطب ویزیت می شوند. 

دکتر محمدعلی ادیب نژاد
دکتر محمدعلی ادیب نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی ادیب نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی ادیب نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی ادیب نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی ادیب نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی ادیب نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ادیب نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی ادیب نژاد کجا است؟
دکترمحمدعلی ادیب نژاد مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی ادیب نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی ادیب نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ادیب نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی ادیب نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی ادیب نژاد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی ادیب نژاد چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی ادیب نژاد از روز شنبه 5 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی ادیب نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی ادیب نژاد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدعلی ادیب نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی ادیب نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی ادیب نژاددکترمحمدعلی ادیب نژاد dr mohammadali adibnezhad از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی ادیب نژاد در تهران، بلوار کشاورز، روبه روی بیمارستان پارس، پلاک 150، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی ادیب نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09121118081,02188964739 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی ادیب نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی ادیب نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی ادیب نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی ادیب نژاد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی ادیب نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.