دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی

دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

68334

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، بلوار نیایش، مابین پیشقدم و سجادیه، ساختمان سلامت، طبقه 7

تلفن:04133259752

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی
نوبت مطب بلوار نیایش
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، بلوار نیایش، مابین پیشقدم و سجادیه، ساختمان سلامت، طبقه 7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت ضیاءالدین رایی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی کجا است؟
دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر ضیاءالدین رایی هاشمیدکتر ضیاءالدین رایی هاشمی dr ziya aldin raee hashemi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی در تبریز، بلوار نیایش، مابین پیشقدم و سجادیه، ساختمان سلامت، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259752 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ضیاءالدین رایی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.