دکتر مجید احمدپور

دکتر مجید احمدپور

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

95992
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای جناح، پایین تر از مجتمع گلدیس، کوچه پرویز، روبه روی پارکینگ اختصاصی، پلاک 19، طبقه اول، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید احمدپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید احمدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر بسیاری مجرب و با سواد هستند هم کارشون هم تشخیصشون فوق العاده بسیار عالی عمل لوزه پسر ۴سالم خدا خیرشون بده

سیمین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار حرفه ای هستند تشخیص بسیار خوب مشکل من را حتی بدونه معاینه متوجه شدند و حتی یک دارو هم ندادند و دقیقا تشخیص دادند که من باید به چه پزشکی مراجعه کنم سپاسگزار لطف بزرگواریشون هستم از جمله پزشکانی هستند که صد در صد پیشنهاد میکنم مراجعه کنید

لعیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک فوق العاده مجرب و با اخلاقی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید احمدپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید احمدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید احمدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید احمدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید احمدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید احمدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید احمدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید احمدپور کجا است؟
دکتر مجید احمدپور 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید احمدپور را ببینید.
+
آیا دکتر مجید احمدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید احمدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید احمدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید احمدپور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید احمدپور چه زمانی است؟
دکتر مجید احمدپور از روز سه شنبه 2 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید احمدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید احمدپور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مجید احمدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید احمدپور 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید احمدپوردکتر مجید احمدپور dr majid ahmadpoor از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر مجید احمدپور در تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای جناح، پایین تر از مجتمع گلدیس، کوچه پرویز، روبه روی پارکینگ اختصاصی، پلاک 19، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید احمدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 44287886 02144287893-021 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید احمدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید احمدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید احمدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید احمدپور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید احمدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.