دکتر بهداد حق پناه

دکتر بهداد حق پناه

تخصص قلب و عروق

اصفهان
%۷۹
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

برد تخصصی قلب و عروق

درمان درد قفسه سینه، نارسایی قلبی، فشار خون بالا، گرفتگی عروق قلب و آنژیوگرافی کرونر .

در مطب اکوکاردیوگرافی رنگی، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ و نوار قلب انجام می شود.

بیمارستان های همکار: میلاد، سعدی، غرضی

کد نظام پزشکی

۳۱۴۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجاور بیمارستان سینا، مجتمع پزشکی آراد

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهداد حق پناه بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۷۹
۱۱ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
ملاحظات

کسانی که اکو و تست دارن به مدت 3 الی 4 ساعت تاخیر دارند لطفا صبور باشید 

دکتر بهداد حق پناه
دکتر بهداد حق پناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهداد حق پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهداد حق پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهداد حق پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهداد حق پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت بهداد حق پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد حق پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهداد حق پناه کجا است؟
دکتر بهداد حق پناه 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهداد حق پناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهداد حق پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد حق پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهداد حق پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهداد حق پناه متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهداد حق پناه چه زمانی است؟
دکتر بهداد حق پناه از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد حق پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهداد حق پناه چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر بهداد حق پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهداد حق پناه 4 از 5 است.

درباره دکتر بهداد حق پناه

دکتر بهداد حق پناه dr behdad haghpanah از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر بهداد حق پناه در اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجاور بیمارستان سینا، مجتمع پزشکی آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهداد حق پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132204456 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهداد حق پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهداد حق پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهداد حق پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهداد حق پناه تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهداد حق پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.