دکتر محمدرضا دهقانی

دکتر محمدرضا دهقانی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز
%94
پیشنهاد(از 110 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دکتر محمدرضا دهقانی متخصص نوزادان ، کودکان و نوجوانان

عضو هیئت علمی دانشگاه

بیماریهای کودکان، رشد، تغذیه، آلرژی

پیج اینستاگرام دکتر: dehghani.mohammadreza 

کد نظام پزشکی

43353

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل فلسطین و بیست متری، نبش بن بست 4 اردیبهشت، ساختمان بهشت، طبقه 6، واحد 9

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 110 کاربر)

%94
103 کاربر از 110 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  66 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی در زمان اخذ نوبت از سایت حتما نوع بیمه خود را انتخاب کنید.

دکتر محمدرضا دهقانی
دکتر محمدرضا دهقانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا دهقانی کجا است؟
دکترمحمدرضا دهقانی مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا دهقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا دهقانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا دهقانی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا دهقانی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا دهقانی چقدر است؟
تا کنون 110 نفر به دکتر محمدرضا دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا دهقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا دهقانیدکترمحمدرضا دهقانی dr mohamad reza dehghani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا دهقانی در شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل فلسطین و بیست متری، نبش بن بست 4 اردیبهشت، ساختمان بهشت، طبقه 6، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172100364,09388474034,07132319410,07132360637 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا دهقانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.