دکتر الهه ایزدی خواه

دکتر الهه ایزدی خواه

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

77350
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماری های پوست، مو، زیبایی

عضو انجمن لیزر ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، قبل از چهارراه طالقانی، مجتمع خورشید، واحد 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه ایزدی خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه ایزدی خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ثمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب بررسی خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه ایزدی خواه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه ایزدی خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه ایزدی خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه ایزدی خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه ایزدی خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه ایزدی خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه ایزدی خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه ایزدی خواه کجا است؟
دکتر الهه ایزدی خواه 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه ایزدی خواه را ببینید.
+
آیا دکتر الهه ایزدی خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه ایزدی خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه ایزدی خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه ایزدی خواه متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه ایزدی خواه چه زمانی است؟
دکتر الهه ایزدی خواه از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه ایزدی خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه ایزدی خواه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر الهه ایزدی خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه ایزدی خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه ایزدی خواهدکتر الهه ایزدی خواه dr elaheh izadikhah از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر الهه ایزدی خواه در اصفهان، خیابان شمس آبادی، قبل از چهارراه طالقانی، مجتمع خورشید، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه ایزدی خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132242793,09032222880 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه ایزدی خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه ایزدی خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه ایزدی خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه ایزدی خواه متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه ایزدی خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.