دکتر یحیی حکمت نژاد

دکتر یحیی حکمت نژاد

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

10821

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی بهبود

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی خیابان مهدی آباد، بین کوچه 76 و 78

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یحیی حکمت نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یحیی حکمت نژاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه شبانه روزی بهبود
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی خیابان مهدی آباد، بین کوچه 76 و 78


نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
15 دقیقه گفتگو57,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یحیی حکمت نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یحیی حکمت نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یحیی حکمت نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یحیی حکمت نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت یحیی حکمت نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی حکمت نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یحیی حکمت نژاد کجا است؟
دکتر یحیی حکمت نژاد 1 مطب در درمانگاه شبانه روزی بهبود دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یحیی حکمت نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر یحیی حکمت نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی حکمت نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یحیی حکمت نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یحیی حکمت نژاد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یحیی حکمت نژاد چه زمانی است؟
دکتر یحیی حکمت نژاد از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی حکمت نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یحیی حکمت نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر یحیی حکمت نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یحیی حکمت نژاد 0 از 5 است.
درباره دکتر یحیی حکمت نژاد


دکتر یحیی حکمت نژاد dr yahya hekmat nezhad از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر یحیی حکمت نژاد در شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی خیابان مهدی آباد، بین کوچه 76 و 78 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یحیی حکمت نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285247,07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یحیی حکمت نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یحیی حکمت نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یحیی حکمت نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یحیی حکمت نژاد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یحیی حکمت نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.