مهرناز تیشه زن

مهرناز تیشه زن

کارشناس روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

ر-27364

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات مطب محمودیه

آدرس:

تهران، محمودیه،خیابانمحمودیه، نبش کوچه تیر، پلاک 20

تلفن:09902968171

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • بانک ملی
  • بانک کشاورزی
  • بانک سپه
  • بانک صادرات

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهرناز تیشه زن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهرناز تیشه زنسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهرناز تیشه زن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرناز تیشه زن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهرناز تیشه زن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهرناز تیشه زن چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرناز تیشه زن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهرناز تیشه زن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهرناز تیشه زن کجا است؟
دکتر مهرناز تیشه زن 1 مطب در مطب محمودیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهرناز تیشه زن را ببینید.
+
آیا مهرناز تیشه زن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز تیشه زن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهرناز تیشه زن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرناز تیشه زن متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهرناز تیشه زن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرناز تیشه زن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل مهرناز تیشه زن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهرناز تیشه زن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهرناز تیشه زن رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهرناز تیشه زن 0 از 5 است.

درباره مهرناز تیشه زندکتر مهرناز تیشه زن mehrnaz tishe zan از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مهرناز تیشه زن در تهران، محمودیه،خیابانمحمودیه، نبش کوچه تیر، پلاک 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهرناز تیشه زن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09902968171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهرناز تیشه زن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهرناز تیشه زن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهرناز تیشه زن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهرناز تیشه زن متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهرناز تیشه زن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.