دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی

دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

25800
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

لاپاراسکوپی

جراحی پلاستیک و زیبائی

جراحی سرطان پسته، گوارش و تیروئید

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

خیابان آمادگاه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان، طبقه سوم

تلفن:03132213629

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نفیسه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن ایشوون

فریده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک با تجربه و کار بلد

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربان و با تجربه فوق العاده بالا

مهنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودن هم برخوردشون هم تشخیص و تجربشون

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی و خوش اخلاق وباحوصله هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر صفرنژاد بروجنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی کجا است؟
دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی چه زمانی است؟
دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر صفرنژاد بروجنیدکتر ناصر صفرنژاد بروجنی dr naser safarnezhad borojeni از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی در خیابان آمادگاه، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشکان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132213629 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر صفرنژاد بروجنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.