دکتر اکبر فولادگر

دکتر اکبر فولادگر

تخصص داخلی

متخصص قلب و عروق
اصفهان

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار قلب و تست ورزش

کد نظام پزشکی

8922

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، نبش کوچه 10

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر فولادگر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اکبر فولادگر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر اکبر فولادگر
دکتر اکبر فولادگر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر فولادگر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر فولادگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر فولادگر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر فولادگر چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر فولادگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر فولادگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر فولادگر کجا است؟
دکتراکبر فولادگر مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اکبر فولادگر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر فولادگر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر فولادگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر فولادگر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر فولادگر متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر فولادگر چه زمانی است؟
دکتر اکبر فولادگر از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر فولادگر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر فولادگر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکبر فولادگر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر فولادگر 0 از 5 است.

درباره دکتر اکبر فولادگردکتراکبر فولادگر dr akbar fooladgar از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر اکبر فولادگر در اصفهان، خیابان آمادگاه، نبش کوچه 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر فولادگر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09133119710,03132212156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر فولادگر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر فولادگر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر فولادگر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر فولادگر متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر فولادگر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.