دکتر ریحانه خدادادی

دکتر ریحانه خدادادی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

81108

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی 

عضو انجمن سایکوسوماتیک اروپا

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ام ار ای اصفهان مجتمع هزاره طبقه اول واحد 14

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ریحانه خدادادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ریحانه خدادادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ریحانه خدادادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ریحانه خدادادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ریحانه خدادادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ریحانه خدادادی چقدر است؟
هزینه ویزیت ریحانه خدادادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه خدادادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ریحانه خدادادی کجا است؟
دکتر ریحانه خدادادی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ریحانه خدادادی را ببینید.
+
آیا دکتر ریحانه خدادادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه خدادادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ریحانه خدادادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ریحانه خدادادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ریحانه خدادادی چه زمانی است؟
دکتر ریحانه خدادادی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه خدادادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ریحانه خدادادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ریحانه خدادادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ریحانه خدادادی 0 از 5 است.

درباره دکتر ریحانه خدادادیدکتر ریحانه خدادادی dr reihaneh khodadadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر ریحانه خدادادی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ام ار ای اصفهان مجتمع هزاره طبقه اول واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ریحانه خدادادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130913549,03132244125 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ریحانه خدادادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ریحانه خدادادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ریحانه خدادادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ریحانه خدادادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ریحانه خدادادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.