دکتر منوچهر سلیمان پور

دکتر منوچهر سلیمان پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

5593
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

بررسی و درمان زوج های نابارور

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول

تلفن:03132223891

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر سلیمان پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر سلیمان پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر فوق العاده مهربان و دلسوز هستند من با انسداد دوطرفه لوله رحمی بعد از آی وی اف منفی در مراکز دیگر پیش ایشون مراجعه کردم و آقای دکتر با مهارت با استفاده از روش هوادهی انسداد لوله های من را باز کردند

فردوس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تببلی تخمدان و پلی کیستیک بودم و قصد بارداری داشتم که جواب گرفتم. علاوه بر این دکتر خیلی با روحیه ای هستند.....

رسول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبین به آدم امید میدن و کارشون درسته من زیر نظرشون بودم بعد از یک سال و نیم نتیجه گرفتم حالا یه پسر ناز دارم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر فوق العاده خوش برخورد،کاربلد و با تجربه هستند،بار اول مراجعه کردیم و تحت درمانیم.کاملا وقت میزارن و توجه میکنن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منوچهر سلیمان پور
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 11:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر سلیمان پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر سلیمان پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر سلیمان پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر سلیمان پور چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر سلیمان پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سلیمان پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر سلیمان پور کجا است؟
دکتر منوچهر سلیمان پور 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منوچهر سلیمان پور را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر سلیمان پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سلیمان پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر سلیمان پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر سلیمان پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر سلیمان پور چه زمانی است؟
دکتر منوچهر سلیمان پور از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سلیمان پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر سلیمان پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر منوچهر سلیمان پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر سلیمان پور 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر سلیمان پوردکتر منوچهر سلیمان پور dr manoochehr soleimanpor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر منوچهر سلیمان پور در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر سلیمان پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132223891 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر سلیمان پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر سلیمان پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر سلیمان پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر سلیمان پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر سلیمان پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.