دکتر حسین فهامی

دکتر حسین فهامی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

گچ گیری، تزریق، باز کردن گچ، پانسمان، کشیدن بخیه، جا انداختن شکستگی 

بیماران اورژانسی ( شکستی) می توانند با تلفن همراه 09131185611 تماس حاصل نمایند. 

کد نظام پزشکی

۱۵۶۲۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه پزشکان

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حسین فهامی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر حسین فهامی
دکتر حسین فهامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین فهامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین فهامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین فهامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین فهامی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین فهامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فهامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین فهامی کجا است؟
دکتر حسین فهامی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین فهامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین فهامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فهامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین فهامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین فهامی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین فهامی چه زمانی است؟
دکتر حسین فهامی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فهامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین فهامی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر حسین فهامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین فهامی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین فهامی

دکتر حسین فهامی dr hosein fahami از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر حسین فهامی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه پزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین فهامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132204420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین فهامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین فهامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین فهامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین فهامی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین فهامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.