دکتر کشور نقشینه

دکتر کشور نقشینه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

13228
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول

تلفن:03132223891

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کشور نقشینه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کشور نقشینه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک جایگزین حضور داشتند. دکتر مهربان و صبوری هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کشور نقشینهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کشور نقشینه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کشور نقشینه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کشور نقشینه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کشور نقشینه چقدر است؟
هزینه ویزیت کشور نقشینه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کشور نقشینه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کشور نقشینه کجا است؟
دکتر کشور نقشینه 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کشور نقشینه را ببینید.
+
آیا دکتر کشور نقشینه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کشور نقشینه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کشور نقشینه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کشور نقشینه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کشور نقشینه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کشور نقشینه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کشور نقشینه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کشور نقشینه چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر کشور نقشینه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کشور نقشینه 3 از 5 است.

درباره دکتر کشور نقشینهدکتر کشور نقشینه dr keshvare naghshine از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر کشور نقشینه در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان پزشکان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کشور نقشینه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132223891 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کشور نقشینه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کشور نقشینه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کشور نقشینه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کشور نقشینه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کشور نقشینه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.