دکتر فرناز معمارزاده

دکتر فرناز معمارزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

90989
%95
پیشنهاد(از 86 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، حدفاصل عباس آباد و چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، طبقه پنجم، واحد 504

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرناز معمارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرناز معمارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 86 کاربر)

%95
81 کاربر از 86 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  22 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  41 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خدا خیرشون بده...

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

واقعا دکتر باتجربه و با اخلاقی هستند.بعد از ۶ سال مراجعه به پزشکان مختلف و استفاده از انتی بیوتیکهای فراوان خانم دکتر طی ۳ ویزیت حرفه ای که بیشتر داروهاشون هم تقویتی بود من را معالجه کردند.دست مریزاد به چنین دکترهای که با تخصص و علمشون زندگی زناشویی را محکم و استوارتر میکنند .واقعا برای همه ی عزیزان آرزوی سلامتی و کامیابی دارم.

طیبه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اصلا راضی نبودم...

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستن و برای بیمار به صورت کامل وقت میزارن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سر کار خانم معمار زاده هفت ساله که پزشکم هستن هم برای زایمانم وهم مشکلات زنان همیشه مشاور خوبی برام بودن بسیار خوش اخلاق وخوش برخورد مهربان و دلسوز هستن تشخیص عالی ونحوه ی درمانشون همیشه کار ساز بوده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرناز معمارزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرناز معمارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز معمارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرناز معمارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرناز معمارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز معمارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز معمارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرناز معمارزاده کجا است؟
دکتر فرناز معمارزاده 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرناز معمارزاده را ببینید.
+
آیا دکتر فرناز معمارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز معمارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرناز معمارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز معمارزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرناز معمارزاده چه زمانی است؟
دکتر فرناز معمارزاده از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز معمارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرناز معمارزاده چقدر است؟
تا کنون 86 نفر به دکتر فرناز معمارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرناز معمارزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فرناز معمارزادهدکتر فرناز معمارزاده dr farnaz memarzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر فرناز معمارزاده در اصفهان، خیابان شمس آبادی، حدفاصل عباس آباد و چهارراه قصر، ساختمان قمرالدوله، طبقه پنجم، واحد 504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرناز معمارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09379668691,03132242989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرناز معمارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرناز معمارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرناز معمارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرناز معمارزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرناز معمارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.