دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر آتوسا اعتمادیفر

دکتر آتوسا اعتمادیفر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

33870
%94
پیشنهاد(از 46 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آتوسا اعتمادیفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آتوسا اعتمادیفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 46 کاربر)

%94
43 کاربر از 46 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهربون و خوش اخلاق وقتى براى اولين بار ديدمشون اينقدر ازشون انرژى خوبى گرفتم…واقعا با تجربه و عااااالي.من براى باردارى و زايمانم پيششون بودم اينقدر دستشون سبك بود كه من فرداش رو پا شدم.و فوق العاده سر وقت اومدن بيمارستان هم براى زايمان هم براى ترخيص.خيلى مااااهن.

نیکی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بی نظیرند. حیلی خوبن دقیق و مهربون

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار بسیار خانم دکتر ارامش دهنده هستند

اسما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش اخلاق و مهربان و مثل یک مادر بودن برام.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش اخلاق و حاذقی هستند، با حوصله بیمار را ویزیت میکنند، تشخیص و درمانشون عالی هست. به دیگران هم معرفیشون کردم نتیجه گرفتند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آتوسا اعتمادیفر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع پزشکی اداری قصر نور، طبقه اول، واحد 113


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آتوسا اعتمادیفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آتوسا اعتمادیفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آتوسا اعتمادیفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آتوسا اعتمادیفر چقدر است؟
هزینه ویزیت آتوسا اعتمادیفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا اعتمادیفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آتوسا اعتمادیفر کجا است؟
دکتر آتوسا اعتمادیفر 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آتوسا اعتمادیفر را ببینید.
+
آیا دکتر آتوسا اعتمادیفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا اعتمادیفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آتوسا اعتمادیفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آتوسا اعتمادیفر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آتوسا اعتمادیفر چه زمانی است؟
دکتر آتوسا اعتمادیفر از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا اعتمادیفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آتوسا اعتمادیفر چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر آتوسا اعتمادیفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آتوسا اعتمادیفر 5 از 5 است.
درباره دکتر آتوسا اعتمادیفر


دکتر آتوسا اعتمادیفر dr atoosa etemadifar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر آتوسا اعتمادیفر در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع پزشکی اداری قصر نور، طبقه اول، واحد 113 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آتوسا اعتمادیفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240022 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آتوسا اعتمادیفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آتوسا اعتمادیفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آتوسا اعتمادیفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آتوسا اعتمادیفر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آتوسا اعتمادیفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.