دکتر رحیم تسلیمی

دکتر رحیم تسلیمی

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

73530
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح استخوان و مفاصل، شکستگی های اندام، ستون فقرات، آرتروسکوپی ( تعویض مفاصل)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب MRI، بانک پاسارگاد، مجتمع هزاره

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیم تسلیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم تسلیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی باحوصله کارشون رو انجام میدن و تشخیص خوبی داشتن

فریده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون خوش برخورد و خوش گفتار و به تمام سوالاتم دقیق جواب دادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحیم تسلیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم تسلیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم تسلیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم تسلیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم تسلیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم تسلیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم تسلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم تسلیمی کجا است؟
دکتر رحیم تسلیمی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحیم تسلیمی را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم تسلیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم تسلیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم تسلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم تسلیمی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم تسلیمی چه زمانی است؟
دکتر رحیم تسلیمی از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم تسلیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم تسلیمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رحیم تسلیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم تسلیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر رحیم تسلیمیدکتر رحیم تسلیمی dr rahim taslimi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر رحیم تسلیمی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب MRI، بانک پاسارگاد، مجتمع هزاره واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم تسلیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137852145 , 03132241500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم تسلیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم تسلیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم تسلیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم تسلیمی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم تسلیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.