دکتر صنوبر گلشنی

دکتر صنوبر گلشنی

کد نظام پزشکی: 101553
0 (1 نظر)
٪0 پیشنهاد کاربران
6 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر صنوبر گلشنی

مطب چهارراه گلستان
آدرس: کرمانشاه - کرمانشاه، چهارراه گلستان، مجتمع پزشکان فرید، طبقه چهارم، واحد ۴۱
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر هانیه قره‌باغی
دکتر هانیه قره‌باغی
اعصاب و روان (روانپزشکی)
5
(15 نظر)
183 نوبت موفق
کرمانشاه
اولین نوبت آزاد مطب:8 خرداد 1403
دکتر عمران داوری نژاد
دکتر عمران داوری نژاد
اعصاب و روان (روانپزشکی)
4.9
(30 نظر)
685 نوبت موفق
کرمانشاه
اولین نوبت آزاد مطب:8 خرداد 1403
دکتر کورش هندسی
دکتر کورش هندسی
اعصاب و روان (روانپزشکی)
4.9
(69 نظر)
1319 نوبت موفق
کرمانشاه
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403

آدرس مطب دکتر صنوبر گلشنی

مطب چهارراه گلستان
آدرس:
کرمانشاه، چهارراه گلستان، مجتمع پزشکان فرید، طبقه چهارم، واحد ۴۱
تلفن:

نظرات درباره دکتر صنوبر گلشنی

0
از 1 کاربر
%0
پیشنهاد کاربران

سوالات متداول راجع به دکتر صنوبر گلشنی

چطور می‌توانم نوبت دکتر صنوبر گلشنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صنوبر گلشنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صنوبر گلشنی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر صنوبر گلشنی چقدر است؟
هزینه ویزیت صنوبر گلشنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صنوبر گلشنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر صنوبر گلشنی کجا است؟
دکتر صنوبر گلشنی 1 مطب در مطب چهارراه گلستان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صنوبر گلشنی را ببینید.
آیا دکتر صنوبر گلشنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صنوبر گلشنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر صنوبر گلشنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صنوبر گلشنی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صنوبر گلشنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صنوبر گلشنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صنوبر گلشنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صنوبر گلشنی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر صنوبر گلشنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صنوبر گلشنی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر صنوبر گلشنیدکتر صنوبر گلشنی dr senobar golshani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمانشاه هستند. مطب دکتر صنوبر گلشنی در کرمانشاه، چهارراه گلستان، مجتمع پزشکان فرید، طبقه چهارم، واحد ۴۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صنوبر گلشنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08338379380 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صنوبر گلشنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صنوبر گلشنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صنوبر گلشنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صنوبر گلشنی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صنوبر گلشنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.