دکتر سعید ناظر

دکتر سعید ناظر

تخصص داخلی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

کد نظام پزشکی

126731

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حدفاصل فلسطین و بیست متری، جنب بانک سامان، مجتمع پزشکی آراد، طبقه ی ششم، واحد 22

تلفن:07132316922

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید ناظر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید ناظر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

زند
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر سعید ناظر
دکتر سعید ناظر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید ناظر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید ناظر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید ناظر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید ناظر چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید ناظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ناظر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید ناظر کجا است؟
دکترسعید ناظر زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید ناظر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید ناظر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ناظر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید ناظر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید ناظر متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید ناظر چه زمانی است؟
دکتر سعید ناظر از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ناظر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید ناظر چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر سعید ناظر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید ناظر 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید ناظردکترسعید ناظر dr saeed nazer از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سعید ناظر در شیراز،خیابان قصرالدشت،روبروی خیابان مهدی آباد،بین کوچه 76 و 78 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید ناظر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136285247,07136285237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید ناظر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید ناظر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید ناظر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید ناظر متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید ناظر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.