دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر آتوسا شایگانفر

دکتر آتوسا شایگانفر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

52048
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مانیتورینگ قلب جنین_ گذاشتن و خرج آ یو دی_ مراقبت های قبل و دوران بارداری_ زایمان طبیعی بدون درد و سزارین_ لاپاراسکوپی_ هیستروسکوپی_ درمان نازایی_ تعیین جنسیت_ پاپ اسمیر_ عمل های زیبایی زنان_ جوان سازی_ روشن کردن و افزایش مقاوت و رفع خشکی واژن_ درمان بی اختیاری ادرار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب چهارراه طالقانی، ساختمان خورشید، طبقه 4

افتخارات

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آتوسا شایگانفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آتوسا شایگانفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

😍

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین راه و سریع ترین راه درمان را در اختیار میگذارند و باصبر و حوصله پاسخ می دهند‌.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آتوسا شایگانفر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب چهارراه طالقانی، ساختمان خورشید، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آتوسا شایگانفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آتوسا شایگانفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آتوسا شایگانفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آتوسا شایگانفر چقدر است؟
هزینه ویزیت آتوسا شایگانفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا شایگانفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آتوسا شایگانفر کجا است؟
دکتر آتوسا شایگانفر 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آتوسا شایگانفر را ببینید.
+
آیا دکتر آتوسا شایگانفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا شایگانفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آتوسا شایگانفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آتوسا شایگانفر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آتوسا شایگانفر چه زمانی است؟
دکتر آتوسا شایگانفر از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا شایگانفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آتوسا شایگانفر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر آتوسا شایگانفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آتوسا شایگانفر 5 از 5 است.
درباره دکتر آتوسا شایگانفر


دکتر آتوسا شایگانفر dr atosa shaiganfar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر آتوسا شایگانفر در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب چهارراه طالقانی، ساختمان خورشید، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آتوسا شایگانفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09304941049 , 03132247235 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آتوسا شایگانفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آتوسا شایگانفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آتوسا شایگانفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آتوسا شایگانفر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آتوسا شایگانفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.