دکتر علی آزاد

دکتر علی آزاد

تخصص ارتوپدی

شیراز
%97
پیشنهاد(از 64 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 

دارای بورد تخصصی جراحی لگن و زانو،لگن و آسیب های ورزشی

کد نظام پزشکی

120335

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 5، واحد 20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی آزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی آزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 64 کاربر)

%97
62 کاربر از 64 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان زند
دکتر علی آزاد
دکتر علی آزاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی آزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی آزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی آزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی آزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علی آزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی آزاد کجا است؟
دکترعلی آزاد خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی آزاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی آزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی آزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی آزاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی آزاد چه زمانی است؟
دکتر علی آزاد از روز سه شنبه 22 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی آزاد چقدر است؟
تا کنون 64 نفر به دکتر علی آزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی آزاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علی آزاددکترعلی آزاد dr ali azad از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر علی آزاد در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان، طبقه 5، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی آزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319229,09011601700 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی آزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی آزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی آزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی آزاد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی آزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.