دکتر غلامرضا احتجاب

دکتر غلامرضا احتجاب

تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

متخصص انکولوژی
تهران

کد نظام پزشکی

51146
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)

اطلاعات مطب فاطمی غربی

آدرس:

تهران، خیابان فاطمی غربی، بعد از چهارراه کارگر، نبش سیندخت شمالی، پلاک 13، طبقه 3، واحد 7

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا احتجاب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا احتجاب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مرجان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

انسانی وارسته

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام پزشک خوش برخورد و اخلاق ایشان دلسوزانه بود ..‌ولی ام آر ای و انجام آزمایش و چیزهای دیگر برای مادرم نوشتن که با توجه به سن و که نمیتونه راه بره برایم سخت که ببرمش و نمیتونه خودش هم بره ...باید ام آر ای انجام بده

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر در مطب خودش فوق العاده خوش برخورد و صبور هستن ولی شاید این وقتی که اینجا می‌گذارند در جاهای دولتی که بیمارستان بعثت هست یا گامو نایف نمی‌گذارند چون مطب خصوصی ولی اون دوجا دولتی هستند

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار مثبت و متخصص، خوش برخورد و آرامش‌دهنده

مژده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان برگزیده هستند .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا احتجابسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا احتجاب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا احتجاب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا احتجاب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا احتجاب چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا احتجاب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا احتجاب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا احتجاب کجا است؟
دکتر غلامرضا احتجاب 1 مطب در مطب فاطمی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا احتجاب را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا احتجاب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا احتجاب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا احتجاب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا احتجاب متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا احتجاب چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا احتجاب از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا احتجاب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا احتجاب چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر غلامرضا احتجاب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا احتجاب 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا احتجابدکتر غلامرضا احتجاب dr gholamreza ehtejab از دکترهای متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا احتجاب در تهران، خیابان فاطمی غربی، بعد از چهارراه کارگر، نبش سیندخت شمالی، پلاک 13، طبقه 3، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا احتجاب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166569587,02166569588 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا احتجاب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا احتجاب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا احتجاب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا احتجاب متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پرتودرمانی (رادیوتراپی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا احتجاب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.