دکتر مهدی خلوتی

دکتر مهدی خلوتی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

98595

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات کلینیک تخصصی دنا

آدرس:

شیراز، معالی آباد، حدفاصل کوچه 1 و 3، ساختمان پارسا، طبقه 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی خلوتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی خلوتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی خلوتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی خلوتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی خلوتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی خلوتی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی خلوتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خلوتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی خلوتی کجا است؟
دکتر مهدی خلوتی 1 مطب در کلینیک تخصصی دنا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی خلوتی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی خلوتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خلوتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی خلوتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی خلوتی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی خلوتی چه زمانی است؟
دکتر مهدی خلوتی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی خلوتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی خلوتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی خلوتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی خلوتی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی خلوتیدکتر مهدی خلوتی dr mehdi khalvati از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی خلوتی در شیراز، معالی آباد، حدفاصل کوچه 1 و 3، ساختمان پارسا، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی خلوتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136364050,07136364060,09175415868,09172616905 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی خلوتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی خلوتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی خلوتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی خلوتی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی خلوتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.