دکتر رضا الطافی

دکتر رضا الطافی

دکترای روانشناسی

تهران

درباره‌ی پزشک

مشاور و رواندرمان

روانشناس سازمان پزشکی قانونی کشور

مدرس دانشگاه

کد نظام پزشکی

۲۶۳۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میدان جمهوری

آدرس:

تهران، میدان جمهوری، خیابان آذربایجان غربی، نرسیده به رودکی، پلاک 612، طبقه 2

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان جمهوری
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر رضا الطافی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۳۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر رضا الطافی
دکتر رضا الطافی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا الطافی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا الطافی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا الطافی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا الطافی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا الطافی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا الطافی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا الطافی کجا است؟
دکتر رضا الطافی 1 مطب در مطب میدان جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا الطافی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا الطافی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا الطافی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا الطافی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا الطافی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا الطافی چه زمانی است؟
دکتر رضا الطافی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا الطافی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا الطافی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا الطافی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا الطافی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا الطافی

دکتر رضا الطافی dr reza altafi از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر رضا الطافی در تهران، میدان جمهوری، خیابان آذربایجان غربی، نرسیده به رودکی، پلاک 612، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا الطافی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166179231 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا الطافی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا الطافی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا الطافی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا الطافی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا الطافی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.