دکتر سید سعید وزیری

دکتر سید سعید وزیری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

تهران

کد نظام پزشکی

39040

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان رودکی

آدرس:

تهران، خیابان رودکی، بین کمیل و مرتضوی، روبه روی تامین اجتماعی، پلاک 101

تلفن:02166897464

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید وزیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید سعید وزیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید وزیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید وزیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید وزیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید وزیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید وزیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید وزیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید وزیری کجا است؟
دکتر سید سعید وزیری 1 مطب در مطب خیابان رودکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعید وزیری را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید وزیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید وزیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید وزیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید وزیری متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید وزیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید وزیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید وزیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید وزیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید سعید وزیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید وزیری 0 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید وزیریدکتر سید سعید وزیری dr sayyed saeid vaziri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر سید سعید وزیری در تهران، خیابان رودکی، بین کمیل و مرتضوی، روبه روی تامین اجتماعی، پلاک 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید وزیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166897464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید وزیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید وزیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید وزیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید وزیری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید وزیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.