دکتر پروین میرزایی

دکتر پروین میرزایی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

2215
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

استاد دانشگاه

عضو هیئت علمی دانشگاه 

عضو سازمان نظام روانشناسی کشور، عضو انجمن مشاوره ایران

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره: خانواده، تحصیلی، ازدواج، کودک و نوجوان، اعتیاد

روان سنجی: تست هوش، شخصیت، عواطف، تست قبل از ازدواج

درمان: اختلالات بیش فعالی، اختلالات یادگیری، اضطراب 

جدیدترین متد نوروفیدبک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان رودکی

آدرس:

تهران، خیابان رودکی، نرسیده به هاشمی، نبش کوچه پریچهر، ساختمان پزشکان رودکی، پلاک 21، طبقه 2، واحد 6

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروین میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر میرزائی بسیار بسیار عالی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پروین میرزاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین میرزایی کجا است؟
دکتر پروین میرزایی 1 مطب در مطب خیابان رودکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پروین میرزایی را ببینید.
+
آیا دکتر پروین میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین میرزایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین میرزایی چه زمانی است؟
دکتر پروین میرزایی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین میرزایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پروین میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر پروین میرزاییدکتر پروین میرزایی dr parvin mirzaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر پروین میرزایی در تهران، خیابان رودکی، نرسیده به هاشمی، نبش کوچه پریچهر، ساختمان پزشکان رودکی، پلاک 21، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166370275 , 02166846140 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین میرزایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.